Archív

ABB pomáhá vytvořit zcela nové profesorské místo na vyhlášené švýcarské univerzitě

2014-07-18 - Podpora iniciativ Spolkové technické univerzity (ETH) v Curychu v oblasti elektrické energie zdůrazňuje snahu společnosti ABB zvyšovat účinnost využití energie a podporovat obnovitelné zdroje energie, které jsou šetrné k životnímu prostředí

ABB představuje profesionální VN generátory pro agregáty střední třídy

2014-07-09 - Společnost ABB rozšiřuje svou nabídku pro výrobce motorů a generátorových agregátů o VN (vysokonapěťové) generátory o výkonu až 4,8 MVA. Nové standardní výrobky, jež zaručují stejně vysokou spolehlivost a nízké provozní náklady jako osvědčené vysoce výkonné generátory ABB, navíc nabízejí kompaktní rozměry a snadnou montáž. Výrobní postupy značky ABB, totožné po celém světě, zajišťují vysokou jakost a krátké dodací lhůty bez ohledu na lokalitu zákazníka.

ABB slavnostně otevřelo nový závod
na výrobky pro energetiku v České republice

2014-06-26 - Nový výrobní závod na součásti pro velmi vysoké napětí posílí světovou výrobní
základnu ABB

ABB inaugurates new power products plant in the Czech Republic

2014-06-26 - New high voltage components facility to strengthen manufacturing footprint

ABB představilo novou koncepci motorů s žebrovým chlazením

2014-06-16 - ABB je přední světová skupina působící v oblasti energetiky a automatizace a patří nejen mezi největší výrobce generátorů pro větrné elektrárny a největší celosvětové dodavatele komponentů pro elektrické sítě, ale také mezi největší dodavatele průmyslových motorů a pohonů, jejichž portfolio trvale rozvíjí a inovuje.

Studenti SPŠ Ostrov navštívili ABB ve Vestci

2014-06-16 - Dne 12. 6. 2014 proběhla v prostorách ABB Robotika ve Vestci u Prahy exkurze 35 studentů třetích ročníků Střední průmyslové školy z Ostrova, studujících obory elektrotechnika, strojírenství a informační technologie.

Praha má svoji první duální rychlonabíjecí stanici pro elektromobily

2014-06-12 - Společnost DAHO a ABB společně prosazují snížení dopadu automobilové dopravy na životní prostředí.

Inovativní řešení pohledem studentů

2014-06-12 - Soutěž ABB University Award 2014 již tradičně nabídla studentům technických vysokých škol jedinečnou možnost prezentovat své diplomové a bakalářské práce odborné porotě a předvést své znalosti do praxe

Svět robotiky se mění a společnost ABB se mění s ním

2014-06-04 - Vstupujeme do nové éry robotiky, která se vyznačuje spoluprací mezi lidmi a roboty. Nedávný pokrok v oblasti software a hardwaru umožnil vznik nové generace robotů. Současně se ABB změnila i jako společnost. Uvědomujeme si svou jedinečnou schopnost poskytovat kompletní globální řešení a víme, že se značka ABB stala silnější po celém světě. Proto přicházíme s novým desginem, který se vyznačuje zejména novou barvou: grafitová bílá.

NXR - zcela nová koncepce ABB motoru s žebrovým chlazením

2014-05-26 - ABB představuje novou platformu vysokonapěťových motorů s žebrovým chlazením

Archive selection