Studenti programu CEMS na exkurzi v brněnských závodech

2011-10-07 - Dvě brněnské pobočky navštívili ve čtvrtek, 8. září, studenti mezinárodního programu CEMS, studující na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Studenty v Brně na Heršpické přivítala ráno ředitelka Marketingové komunikace & PR Lucie Jandová spolu s Business Controllerem Janem Friedmanem a v rámci prezentací o ABB v České republice i o výrobní jednotce LP představili, čím se ABB zabývá. Poté následovala prohlídka závodu, kde se vyrábějí přístroje a rozváděče nízkého napětí, a kterou studenty provedl Aleš Vašíček, produktový manažer MNS iS.


Aleš Vašíček provází studenty po závodu na Heršpické

Po prohlídce jsme se přesunuli do výrobní jednotky na Vídeňské, kde pro studenty byly kromě občerstvení připraveny dvě přednášky. Petr Horký, Local Product Group Manager, je nejprve seznámil, čím se zabývá místní závod, a Miroslav Mejzlík, Senior Technology Consultant, jim v rámci své prezentace dal hlubší vhled do problematiky Výzkumu a vývoje (R&D) a jeho fungování v mezinárodní multikulturní společnosti.


Petr Horký ve své prezentaci studenty seznamuje, čím se místní závod zabývá.


Miroslav Mejzlík o Výzkumu a vývoji v mezinárodní multikulturní společnosti

Ve dvou skupinkách se poté vydali na druhou prohlídku, závodu na Vídeňské, kde se vyrábějí trafa. Ta studenty zaujala nejen po stránce technické, ale rovněž designové a my jsme tak získali jiný zajímavý pohled na naše výrobky.


Na Vídeňské si studenti prošli závod na výrobu traf

CEMS MIM (M.Sc. in International Management) je prestižní titul udělovaný absolventům mezinárodního studijního programu, který je organizován aliancí vysokých škol CEMS. Financial Times letos vyhodnotil tento program jako druhý nejlepší program orientovaný na mezinárodní management. V České republice je získaní titulu CEMS MIM nedílnou součástí oboru International Management nabízeného na VŠE v Praze.
  •   Zrušit
   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Tisk
   • Email
  •   Zrušit
  seitp202 89f736d7cf016d23c12579220032e715